Jesteś na: Strona główna / Szkoła / Misja Szkoły / Wizja absolwenta

Wizja absolwenta

Wizja  Absolwenta

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Czeladzi kształci absolwentów,  którzy  posiadają  umiejętności  i  wiedzę  wystarczającą, aby kontynuować naukę,  mieć  świadomość  konieczności  permanentnej  edukacji, w przyszłości znaleźć  dobrą  pracę.
Takich,  którzy  w  procesie  kształcenia  realizowanym  w  szkole  utrwalą  uznane  wartości  humanizmu,  w  tym  poszanowania  godności  drugiego  człowieka,  szacunek  dla  rodziny,  tradycji  i  kultury,  postawę  otwartości  i  dialogu,  potrzebę  aktywnego  i  świadomego  udziału  w  życiu  społecznym  regionu,  kraju  i  zjednoczonej  Europy, a  także  w  działaniach  służących  poprawie  stanu  środowiska  naturalnego. Ponadto  będą  to  młodzi ludzie  o  ukształtowanym  stosunku  do  zasad  dotyczących  dbałości o  zdrowie,  rekreację  i  właściwy  wypoczynek.

Redakcja strony: Wizja absolwenta Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:Szkoła Podstawowa nr 5 w Czeladzi