Jesteś na: Strona główna / Szkoła / Nasze osiagniecia

Nasze osiagniecia

28.09.2017r.

Zawody lekkoatletyczne

Dnia 28.09.2017r. w Miejskich Igrzyskach Młodzieży - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców - zajęliśmy I miejsce.

16.05.2017

W dniu 16.05 na stadionie MOSiR w Czeladzi odbyły się miejskie drużynowe zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców. Drużyny naszego gimnazjum zajęły pierwsze miejce w obu kategoriach.

W dn. 26.05 nasza szkoła bedzie reprezentować miasto Czeladź na zawodach rejonowych w Dąbrowie Górniczej.

______________________________________________________

04.05.2017

Koszykówka chłopców

Drużyna chłopców wzięła udział w rejonowych zawodach (trzeci etap) w Dąbrowie Górniczej. Uczniowie naszego gimnazjum przegrali ze szkołą mistrzostwa sportowego z Dąbrowy Górniczej, wygrali z klasami sportowymi  Gimnazjum nr 1 w Czeladzi, zajęli II miejce w turnieju.

12.04.2017

Mamy nowe sukcesy plastyczne

W II etapie Regionalnego konkursu Plastycznego,,Spotkanie z martwą naturą 2017".
Wyróżnienie otrzymała Amelia Kosińska z klasy Ib
wręczenie dyplomów i nagród nastąpi 12 maja 2017 roku o godz 12 w ZSP Dąbrowa Górnicza
Gratuluje
Dorota Bengier- Babiarz

07.04.2017

Sukcesy plastyczne

07.04 .2017 roku klasy I i II gimnazjum wzięły udział w szkolnym konkursie plastycznym pod hasłem ,, Kartka wielkanocna"
I miejsce zajęła Ola Kowalewska z klasy Ib
II miejsce Weronika Gradowska z klasy Ib
III miejsce Amelia Kosińska z klasy Ib
_____________________________________________________

06.04.2017

Historia pieniądza i oszczędzania

Weronika Gorczyca zajęła II miejsce w zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 6 w Czeladzi miejskim konkursie informatycznym "Historia pieniądza i oszczedzania".

Pocztówka Bożonarodzeniowa

Mamy nowe sukcesy plastyczne w powiatowym konkursie plastycznym "Pocztówka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Będzinie. Laureatką II miejsca została Sandra Domagała z klasy II c w kategorii gimnazjum

• I miejsce dziewcząt  w zawodach miejskich w unihokeju
  • I miejsce w wojewódzkim Festiwalu Talentów w Katowicach na Koszutce wytańczyła Marta Solarz uczennica klasy III B naszej szkoły. W Festiwalu wzięła też udział Vanessa  Erdanowska z klasy III A  w kategorii śpiew.

13.10.2016

Sukcesy sportowe

Nasi uczniowie wygrali XIX Memoriał im. Józefa Pawełczyka we wrześniu pokonując zawodników z pozostałych gimnazjów w Czeladzi.

02.06.2016

"Spotkanie z martwą naturą"

Laureaci pierwszego etapu konkursu plastycznego "Spotkanie z martwą naturą" w ZSP w Dąbrowie Górniczej

Nasze sukcesy

Karolina Pawlik – III miejsce w VII Diecezjalnym Konkursie Literackim i Fotograficznym w kategorii proza

Natalia Ząbczyńska – I miejsce w Diecezjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej „Od Bogurodzicy do dzisiaj”

11.05.2016

Drużynowe zawody lekkoatletyczne

10 maja 2016 na obiektach sarmacji  Będzinie odbyły sie drużynowe zawody lekkoatletyczne. Drużyna dziewcząt i chłopców zajęła pierwsze miejsce i awansowało doetapu powiatowego. W tym etapie drużyna chłopców zajęłą 3 miejsce o dziewcząt 2 miejsce. Drużyna dziewcząt awansowała do ćwierćfinału województwa śląskiego. Uczniowie naszej szkoły zajeli następujące miejsca

Zawody piłki plażowej

09.05.2016 odbyły się miejskie zawody piłki plażowej chłopców i dziewcząt. Drużyna chłopców w składzie Nataniel Goc i Michał Boguszko zajęła pierwsze miejsce i awansowała do zawodów powiatowych. Drużyna dziewcząt w skłądzie Kamila Noga i Weronika Gorczyca zajęłą drugie miejsce.

07.05.2016

Lwiątko 2016

Daniel Wikarek z klasy 2a znalazł sie w grupie osób, które uzyskały 3 miejsce, oraz uzyskał tytuł TAONA w polsko - ukraińskim konkursie fizycznym "Lwiątko 2016".

22.04.2016

Obchody Dnia Ziemi

Obchody dnia ZiemiDnia 22 kwietnia 2016roku. Nasz szkoła brała udział w obchodach dnia Ziemi,które miały miejsce w Galeri Elektrownia.Nasi uczniowie zaprezentowali tam wykonane przez siebie prezentacje multimedialne oraz filmy,mieli również okazje podziwiać prace innych uczniów z czeladzkich szkół.Mogli  również obejrzeć wystawe prac plastycznych uczniów szkół podstawowych.Po przedstawieniu swoich prac każdy został nagrodzony imiennym certyfikatem oraz upominkiem.Uczniowie naszego gimnazjum dowiedzieli sie wielu interesujących i nowatorskich pomysłów na ochrone środowiska,które będą mogli wykozystac w przyszłości.

Nasze osiągnięcia :)

W ostatnim czasie nasza szkoła brała udział w trzech konkursach, oraz obchodach dnia Ziemi. Naszym najwiekszym osiągnięciem jest 1 miejsce w 18 edycji powiatowego konkursu ekologicznego "Moja Ziemia-Czysty kraj". Nasze uczennice wzięły również udział w gminnym konkursie "W zdrowym ciele zdrowy duch". Na swoim koncie mamy też udział w konkursie na temat wiedzy obywatelskiej organizowany przez Stowarzyszenie Czeladź Jest Fajna. Jedna z naszych uczennic zdobyła w tym konkursie miejsce na podium.

Paweł Jaskółka

31.03.2016

Mistrzostwa Czeladzi w pływaniu

W dniu 31.03.2016. w Gimnazjum nr 3 im. Polskiej Macierzy Szkolnej odbyły się 18 Mistrzostwa Czeladzi w Pływaniu. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych.
W kategorii I-III szkół podstawowych wśród dziewcząt I miejsce zajęła Dominika Bienias Vel Dziewięcka, II Amelia Jakubiec, III Iga Danielkis. Wszystkie dziewczęta z SP7.
Wśród chłopców I miejsce zajął Filip Gwara SP1, II Michał Zatoński SP2, III Maxymilian Flak SP7.
W kategorii IV-VI dziewcząt I miejsce zajęła Bianka Grela SP3, II Paulina Jakubiec SP7, III Alicja Karczewska SP1. Wśród chłopców I miejsce zajął Jakub Urbański SP1, II Dorian Sielańczyk SP7, III Filip Kirof SP7. W ostatniej kategorii szkół gimnazjalnych wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Marta Solarz G3, II Martyna Nowak G1, III Julia Odrzywołek G3.
W kategorii chłopców I miejsce zdobył Jakub Chruściel G3, II Dawid Janota G1, III Maciej Pałuszny G3.
Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, w których wzięły udział 42 osoby.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w zawodach a zwycięzcom składamy gratulacje.

18.03.2016

Miejskie zawody piłki siatkowej chłopców

W dniu 18.03.2016. w Gimnazjum nr 3 odbył się miejski turniej siatkówki chłopców. Po losowaniu ustalono kolejność spotkań. W pierwszym meczu Gimnazjum nr 3 wygrało
z Gimnazjum nr 2 w dwóch setach 25-19 oraz 25-18.W drugim spotkaniu Gimnazjum nr 3 zwyciężyło Gimnazjum nr 1, także w dwóch setach 21-14 oraz w secie drugim osiągając ogromną przewagę 25-6 i tym samym wygrywając turniej. Mecz o drugie miejsce zakończył się zwycięstwem Gimnazjum nr 2 w stosunku 2-1.
Nasze Gimnazjum w dniu 07.04.2016. reprezentowało miasto Czeladź w zawodach powiatowych zajmując piąte miejsce.

Redakcja strony: Nasze osiagniecia Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:Szkoła Podstawowa nr 5 Czeladzi
  • Pierwsza publikacja:Jaskółka Paweł2016-04-16 13:26:51
  • Aktualizacja publikacji:Swarlik Adam2017-10-11 22:54:57
  • Wytworzenie publikacji:Swarlik Adam2017-10-11 22:54:52
  • Zatwierdzenie informacji:Swarlik Adam2017-10-11 22:54:52