• Znaleziono 101 wiadomości.

• Ostatnia

Stypendium szkolne dla uczniów - termin składania wniosku o przyznanie stypendium: do 15 września 2017r.

WYPRAWKA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Jesteśmy na półmetku projektu „Baza produkcji

W ramach projektu nr RPSL.11.01.04-24-007A/15 „Baza produkcji mistrzów”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w roku szkolnym zrealizowano 8 zadań oraz 2 zadania proporcjonalnie do minionego czasu trwania projektu, ujętych w 2 cyklach zadaniowych.

Pod takim tytułem zakończyliśmy mijający rok szkolny, pełen sukcesów.

Rodzice uczniów Szkoły Podstawowej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne

UDZIAŁ UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3 im. POLSKIEJ MACIERZY SZKOLNEJ W CZELADZI W SPOTKANIU FINAŁOWYM –OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY „KAMIENIE PAMIĘCI” RZESZÓW 2017

Poznajemy geografię, historię i kulturę krajów

W ramach realizacji projektu "Poznajemy geografię, historię i kulturę krajów nadbałtyckich" odbędzie sie wycieczka do Estonii, Łotwy, Finlandii i Szwecji w dniach 29 maja- 3 czerwca.

Monografia Gimnazjum

Szkoła opublikowała Monografię Gimnazjum.

W tegorocznym V Szkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji w Językach Obcych wzięło udział 28 uczestników. Miło nam było usłyszeć piękne recytacje wierszy w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Tematem przewodnim wierszy była wiosna, która w tym roku bardzo zwlekała z nadejściem.

Społeczność Gimnazjum nr 3 im. Polskiej Macierzy Szkolnej organizuje w poniedziałek 15 maja uroczystość prezentacji i promocji monografii naszej szkoły.

• Ostatnia

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian